• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/%C3%87aprazo%C4%9Flu-In%C5%9FSanTicLtd%C5%9Eti/181689821875165?ref=hl

Yakar Kat Kalorifer Sobaları  Aras Kargo Güvencesi İle Kargo Dahil Adrese Teslim

Ürün ve Hizmetler
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.93282.9446
Euro3.27763.2907
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam44
Toplam Ziyaret139711

Mail Older Nedir,Nasıl Kullanılır?

İşyerlerinin, VISA, MasterCard/EuroCard kredi kartı sahiplerine,alışveriş imkanı sunan  çağdaş bir alışveriş hizmeti olup, Mail Order işlemleri sadece Kredi Kartları ile yapılabilir.

Avantajları Nelerdir?

Alışveriş yapmak için işyerine gelmenize gerek kalmaz. Türkiye'nin ya da dünyanın neresinde olurlarsanız olun,mail faksla ya da yalnızca bir telefonla sipariş verme rahatlığını yaşarsınız

Mail Order/Telefon Order Nasıl Çalışır?
Form ile; müşteri almak istediği ürünün niteliği, fiyatı gibi temel bilgilerin bulunduğu formu doldurup imzalar****** kredi kartı numarasını ve son kullanma tarihini belirtir. Müşteri, formu e mail ya da faksla işyerimize gönderdiğinde, almak istediği ürün ya da hizmetin karşılığını kartla ödemeyi kabul etmiş olur.

Müşterinizden gelen bu talepleri, listeler halinde faks ile ulaştırabildiğiniz gibi, Bankanızın ücretsiz olarak sunmuş olduğu file transfer yöntemi ile de gönderebilir ve aynı gün taleplerinizin sonucunu alabilirsiniz.

Telefon ile; müşteri almak istediği ürünü size telefon ile iletip kart numarasını ve kartın son kullanım tarihini vermek sureti ile işlem yapabilir. Bu durumda size banka tarafından verilmiş bir POS terminalini kullanarak anında onay alabilirsiniz. Bankadan onay aldıktan sonra, ürün ya da hizmeti müşteriye ulaştırır. Onaylanan işlem banka tarafından hesaba kaydedilir.


Mail Order ile ödeme yapmak güvenli mi?
Mail Order, sadece sizin onayınız ile kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlar. Yazılı ve imzalı onayınız olmadan ödeme gerçekleştirilemez. Bu sebeple Mail Order güvenilir bir ödeme sistemidir.
Mail order ile verdiğiniz ödeme talimatı imzanızı ve o günkü tarihi içeren form sadece bir kez kullanılabilir


Mail Order Formunda yer alan bilgiler ile, sizin imzalayarak onayladığınız işlem dışında bir işlem yapılmaz ve mümkün değildir

Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 9°
Saat
Takvim
Site Haritası